• White Demons DS1

  • Staf

     RenĂ© Trainer/coach
  • Team indeling

    Patty
    Laura
    Romy
    Robin
    Steffie
    Anouk
    Annyka
    Sabine
    Liesbeth
    Lenne
    Myrthe
    Esmee
    Monique
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 apr. 13:00United Breda DS2 (d) - White Demons DS1 (d)Haagse Beemden
    15 apr. 19:20White Demons DS1 (d) - Groene Ster DS1 (d)'t Ruiven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 mrt.White Demons DS1 (d) - HC Zeeland DS1 (d)20 - 21
  • Poulestanden White Demons DS1 ( 1e Klasse ZO-BR DS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GHV DS117150238123314830
    2S.C. Elshout DS116140241227114128
    3Groene Ster DS11612044133149924
    4HC Zeeland DS11710163563065021
    5Internos DS1168173333052817
    6United Breda DS217719342422-8015
    7White Demons DS1166010295324-2912
    8RED-RAG/Tachos DS2164111285323-389
    9Software Society/Avanti DS1173014287443-1566
    10Desk DS1161015225388-1632